MĚSTO • MOŘE • POP-UP


Svatební pop-up duben 2024


Jedna z prvních věcí, nad kterou se budoucí nevěsty zamýšlí ihned po zásnubách, je místo a termín svatby. Další důležitou otázkou  jsou dodavatelé, kteří pomůžou se vším ostatním. "Kdo mi pomůže s organizací svatby, zkoordinuje svatební den a další služby?" 

Pokud i vy přemýšlíte:

A stále se nemůžete rozhodnout?! Máme pro vás událost, díky které smetete veškeré pochybnosti ze stolu.


Akce, která vám usnadní plánování svatby

Jsme Město moře, industriální prostor v centru Holešovic, a přesto v soukromí. Ve spolupráci se svatební agenturou Sloweddings pořádáme už druhý ročník svatebního pop-upu. Akce, na které potkáte svatební dodavatele osobně a zeptáte se na jakékoliv dotazy.

Přijďte si prohlédnout úžasný prostor, získat inspiraci na výzdobu, dekorace, svítící doplňky, svatební šaty, květiny, ochutnat sweet bar a prohlédnout si ručně dělané prstýnky. Osobně poznáte koordinátorku, fotografku, kameramany, barmany, kapelu a další dodavatele, které hledáte. Se všemi máme zkušenost a dáme za ně ruku do ohně.


Důležité informace

Datum: 14.-15. dubna 2024

Čas: V neděli 13-20, v pondělí 10-18

Místo: Město Moře, Přístavní 7, Praha 7

Vstupenky 150,- Kč / osoba  - na osobní prohlídky prostoru je vyhrazena 1h, začátek vždy v celou hodinu, dle času na VSTUPENCE

 Rádi vás provedeme a seznámíme s dodavateli, ukážeme vám, jak by mohla vypadat vaše svatba u nás.ať už jste si prostor Město moře pro Váš svatební den vybrali nebo ne, rádi bychom Vám doporučili naše ověřené dodavatele, se kterými spolupracujeme:


Můžete se těšit na: 

Catering od Město Moře

Svatební agenturu: Sloweddings, web: https://www.sloweddingscz.com/, ig: @sloweddings.cz

Fotografku: Jana Křížková, https://www.facebook.com/janakrizkovafotograf/, ig: @janakrizkova_fotograf

Svatební šaty: ig: https://www.instagram.com/atelier_lusinda/, fb: https://www.facebook.com/atelierlusinda/?locale=cs_CZ

Květiny: Rozkvetlá dílna web: https://rozkvetladilna.cz/, ig: https://www.instagram.com/rozkvetla_dilna/, fb: https://www.facebook.com/rozkvetladilna/

Svítící písmena: web:https://www.sviticipismena.cz/, ig: https://www.instagram.com/sviticipismena, fb: https://www.facebook.com/sviticipismena

Dětský koutek: Party and Cake web: https://partyandcake.cz/ ig:https://www.instagram.com/partyandcake_cz/

Make up: Probuď labuť web: https://www.probudlabut.cz/

Svatební magazín: https://www.svatebnimagazin-moliere.com/

Klenoty - Prstýnky: Jakub Líbal https://www.instagram.com/libal_goldsmith/

Upečená radost: @upecena_radost

Svatební hudba Oscar Mike: @oscar_mike_official

Kameramanka Zuzka: @fotofa_

Svatební aplikace: @svatebka

Tomáš Palička: https://bonvivants.cz/


SOUTĚŽ

Budeme soutěžit o místo na svatbu v město moře v roce 2024! 

Zdravíme všechny budoucí nevěsty a ženichy. 

Jak soutěžit? Stačí si koupit lístek v našem rezervačním systému, vytisknout ho a vhodit ho do soutěžního boxu, který bude na akci připraven u baru. Tím vás zařadíme do slosování o pronájem prostoru zdarma. 

Pravidla soutěže o svatební prostor v Město Moře.

Jak se zúčastnit?

1) Každý člověk se může zúčastnit jen jednou.

2) Do soutěže o 1 prostor v Město Moře od 8:00 do 23:59 zdarma se přihlásíte zakoupením online vstupenky, jejím vytištěním a vhozením do soutěžního boxu, který bude na akci přichystán u baru.

3) Výhra neobsahuje žádné další jiné služby, jako servis, catering. Obsahem výhry je pronájem prostor na jeden včetně inventáře. Rezervace nutná předem.

Podmínky soutěže a výhra

1) Soutěžícím může být kdokoliv a výhra je přenosná. Jinými slovy, pokud vyhrajete pronájem vy a budete ho chtít darovat přátelům, je to možné.

2) Výhrou je pronájem prostoru Město Moře na adrese Přístavní 7, Praha 7.

3) Výhru je možné uplatnit v neděli v roce 2024 nebo v pátek v měsících říjen až prosinec 2024 nebo v sobotu v měsících říjen až prosinec 2024. Výhra nelze uplatnit na rezervace provedené do dne losování.

Losování výherce

1) Výherce vylosujeme ze vstupenek vhozených do boxu.

2) Losování výherce proběhne 15. 4. 2024 v 17:00 na pop-upu.

3) Výherce nemusí být přítomen losování, kontaktujeme ho prostřednictvím kontaktních údajů napsaných na soutěžním lístku.

Prohlášení

Prohlašujeme, že soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společnostmi Instagram nebo Facebook a nijak s nimi nesouvisí.

GDPR

Pro účely soutěže budeme (provozovatel Město Moře, společnost HONEYFIRE s.r.o se sídlem Dělnická 776/5, PRAHA 7, 170 00, IČO: 08242798, DIČ: CZ08242798) uchovávat vaše jméno a příjmení, telefon a e-mail po dobu 5 let. Tyto osobní údaje jsou zpracovávány pro účel soutěže a navazujících marketingových aktivit.