MĚSTO • MOŘE • VEČÍREK

Za hranicí klientova očekávání.


FIREMNÍ VEČÍREK

Také jste někdy snili o dokonalém firemním večírku bez stresu a nekonečného plánování? Představte si, že vaše firemní událost se koná na exkluzivním místě s fluidním interiérem o rozloze 200 m2 a navíc v přírodním prostředí s 550m2 uzavřeného dvora.

Město Moře nabízí mnoho více, než jen prostor. 140 míst zajistí, že každý z vašich hostů bude mít dostatek prostoru. Vybavená kuchyně a bar, zobrazovací technika, ozvučení a osvětlení jsou samozřejmostí. Ale to není vše! Můžete také využít Zimní zahradu nebo Terasu Loft s profi grilem pro skvělý BBQ večírek.

Představte si, jak se vaši hosté baví v příjemném prostředí, souběžně se posiluje týmový duch a vytváří se vzpomínky, které nikdo nezapomene. S našimi extra službami se už nemusíte starat o nic dalšího. My zařídíme catering i například profesionální barmany a hostesky, které se postarají o vaše hosty, zatímco foto-koutek bude zachycovat nezapomenutelné momenty a mnoho dalšího.

Nenechte si ujít možnost uspořádat firemní večírek, o kterém se bude mluvit dlouhé měsíce. Kontaktujte nás ještě dnes a zažijte nezapomenutelný večer bez stresu a práce. Firemní Večírek - uděláme z vašeho týmu hvězdy večera!