MĚSTO • MOŘE • KUŘE

Náš vlastní catering pro Vaše akce, ušetří Vaší peněžence a Vám starosti s přípravou a objednáním - pošlete nám email a dostanete aktuální nabídku.

rádi pro Vás připravíme nápojové, snídaňové, coffeebreakové, koktejlové, rautové/bufetové nebo servírované menu na míru dle vašich požadavků na rozpočet nebo složení - stačí zaslat email s požadavky

a nebo žádné zbytečné omáčky okolo : 

Rychlovka bez stresů. Pochutiny z dřevěných táců a řízečky pod ohřevnou lampou viz níže ( složení boxů je orientační, může se měnit dle aktuální dostupnosti surovin).K ceně bude přičtena příslušná DPH.


MĚSTO • MOŘE • SPOLUPRÁCE

Jídlo je neřest i požitek bez kterého se neobejdeme. 

Již jste s námi projednali možnosti NAŠEHO cateringu a ŠÉF KUCHAŘE a nenalezli jste to co jste hledali?

Pojďme tedy společně vybrat ten nejlepší catering na vaši akci. Tyto jsme vyzkoušeli za vás a jsou boží! Využijte našeho doporučení, rádi pro vás zajistíme např. 


FOODWAY CATERING

​Nejsme v tom sami. Vaříme společně, v síti restaurací Together.

Jsme catering s důležitým posláním. S posláním usilovat o vždy dokonalou chuť našich jídel od předkrmů po zákusky. V tomto úsilí o dokonalou chuť nejsme sami. Vedle hlavní nabídky belgické, asijské a poctivé české kuchyně sestavujeme i cateringy na míru, a to na základě osobního setkání a společného plánování s vámi, našimi milými zákazníky. Těšíme se na spolupráci a přejeme dobrou chuť!  


https://www.foodwaycatering.cz/


      AVOCADO STREET BISTRO

FILIP A KATEŘINA

Pro běžné konference, workshopy, meetingy jsou Filip a Kateřina tou správnou volbou, která vás finančně mile překvapí. 

Menu i objednávku služeb najdete pod odkazem níže.

info@avocadobistro.cz
www.avocadobistro.cz


CATERING ZDRAVĚ

PESTRÝ A SVĚŽÍ CATERING

​Svým klientům se Catering zdravě snaží připravit nevšední zážitek plný chutí a elegantního designu. Dlouholeté zkušenosti přenesli do svěžího kabátu plného barev, energie a profesionality. Pokrmy jsou připraveny bez bílé mouky, rafinovaného cukru, umělých dochucovadel a polotovarů. Jsou vybírány pouze plnohodnotné suroviny od místních dodavatelů.

Menu i objednávku služeb najdete pod odkazem níže.

https://www.cateringzdrave.cz


WHITE CIRCUS

BAVÍME VÁS S CHUTÍ

Spojujeme staré a nové. Zdánlivě obyčejné suroviny proměňujeme k nepoznání. V moderní podobě přesunujeme na talíř to, co je běžně kolem nás - zeleninu od kořene až po listy, divoké bylinky i ohněm vypečený chleba. Děláme věci tak, jak se na venkově dělaly odjakživa. Znovuobjevujeme staré techniky - kvašení, sušení, topení dřevem a pečení na ohni.

Vytváříme ve svém oboru nové trendy, nebojíme se pružně reagovat na změny a vždy chceme udržet ten nejvyšší standard služeb, aby se hosté na Vašem večírku cítili výjimečně.


whitecircus@ambi.cz

https://www.whitecircus.cz


Pomůžeme vám i s přípravou svatby nebo zábavy na oslavu


SVATBARET

JEDNA VÝTVARNICE A JEDNA FOTOTGRAFKA

Takhle se jednou setkaly díky náhodě, zakoukaly se do sebe a už si zůstaly. Když už máte s někým společný oko, tak se ho držte. Hlavně když umíte ty dyzajny a ta druhá půlka je vyfotí tak, že z toho jdete do kolen. Na svatbě je sice nejlepší manželství, ale proč to ten den nemít přesně podle svých představ, všechno vyrobený jen pro Vás a s láskou hnětený rukama, který milujou svatby.

SVATBARET nabízejí ručně psané jmenovky, svatební oznámení s grafikou digitální i analogovou, jídelní menu s linorytem, ruční grafické techniky, díky kterým bude každý papír jedinečný. Porcelánové talířky na prstýnky s monogramem, porcelánové korsáže s plátkovým zlatem, papírové vějíře s datem a jmény, krasopisné nápisy na cokoliv, malované rekvizity do fotokoutků, centrální dekorace stolů a mnoho dalšího, pro VÁS vyrobeného.

​Hravě zvládnou i koordinaci svatebního dne. 


svatbaret@gmail.com

https://www.svatbaret.cz/ŽIVÁ KAPELA

DVOJČATA SIMONA A DENISA

Twins jsou dvojčata Simona a Denisa Katzerovy, která mění zajeté koleje zábavových kapel. V playlistu mají evergreeny od 50. let po současnost, které si upravují do své originální akustické aranže a nabízí tak vkusný hudební doprovod na jakoukoliv příležitost. 


info@20minutes.cz

www.youtube.com/20minutesCZ